Гумени патосници Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212674

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212674

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,5 кг