Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Купи!

SONAX CUT & FINISH 5/5

шифра 225141
Цена

500.00 ден

Количина:
SKU 225141 Категорија

Опис

SONAX CUT & FINISH 5/5 – 225141
-50% Попуст 250мл. SONAX CUT & FINISH 5/5
Иновативен ПОЛИР со интензивно абразивно дејство за брзо санирање на дефектите на боите како спрејови, траги од песок и секако кружни гребаници, измет од птици итн.Без силикони.
Работата без прашина, брзи и ефективни резултати.
Абразив – 5/6
Сјај – 5/6

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.