SONAX CUT & FINISH 5/5

1,067.00 ден

Опис

SONAX CUT & FINISH 5/5 – 225141
-50% Попуст 250мл. SONAX CUT & FINISH 5/5
Иновативен ПОЛИР со интензивно абразивно дејство за брзо санирање на дефектите на боите како спрејови, траги од песок и секако кружни гребаници, измет од птици итн.Без силикони.
Работата без прашина, брзи и ефективни резултати.
Абразив – 5/6
Сјај – 5/6

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега