Гумени патосници Гумекс – Fiat Doblo II. (2009-) 217977

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Doblo II. (2009-) 217977

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг