Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

SONAX Profiline Ultimate CUT+ – 239300

шифра 239300
Цена

3,360.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

SONAX Profiline Ultimate CUT+ – 239300
Полир со висок абразив 6+, лесно може да ги отстрани гребаниците (p1000 шмиргла)
Чист и економичен благодарение на технолгијата (low dust)
Лесен за бришење и голем опсег за обработка.

Количина:
SKU 239300 Категорија

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.