Торнадор за нанесување на заштита – 8638

2,527.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Tornador za nanesuvanje na zastita – 8638
Торнадор кој служи за професионално нанесување на заштита на мотор, кожа, стакло итн.
Лесен и удобен за ракување. Заштедете многу труд и оперативни трошоци.

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега