Bell Антифриз -100 – 3395

220.00 ден

Bell Antifriz -100 – 3395

Антифриз -100 е концентрирана течност што пред полнењето во системот треба да се разреди со деминерализирана вода, соодветно на температурата до којашто сакате да ја постигнете заштитата, a според упатството испечатено на амбалажата.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега