Дизалица хидраулична 2 Т. – 72023

990.00 ден

Dizalica hidraulicna 2 T. – 72023

Компактен дизајн
Лесно за ракување и поправка
Доста издржлив при тешка работа
Сигурен и пренослив

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега