Патен полнач Двоен УСБ 2.1А 50706

388.00 ден

Paten polnac Dvoen USB 2.1A 50706

Input Voltage: 240V/50-60Hz
Output voltage: DC5V
Charging Rate: 2A-3.4A
Safety standard: CE. Energy star VI
Compatible with mobile phone and other digital device

Нема залиха

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега