УСБ кабел Тип-Ц 2.0м. Busy – 50712

449.00 ден

USB kabel Type-C 2.0m. Busy – 50712

Hi-speed transfer
Quick Charge
5-Gbps – USB 3.0
2M Lenght – Nylon Braided

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега