Тип – Ц кабел 1м. ПВЦ Busy – 50696

189.00 ден

Type-C kabel 1m. PVC Busy – 50696

– USB Type : USB 2.0
– Outer Diameter : 3.5mm – Length : 1M(Customized)
– Charging power : 2.1A
– Material : Metal + Nylon
– Color :Multi-color
– Compatibility : Products using Type-C cable

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега