Микро УСБ Кабел 1.8 м. Плетен Busy (Сив) 50695

269.00 ден

Micro USB Kabel 1.8 m. Pleten Busy- Silver – 50695

Type: Micro 5-pin to USB
Outer Diameter: 3.5mm – Length: 1.8M(customized)
Charging power: 2.1A USB Type: USB 2.0
Material: Metal+Nylon
Color: Multi color
Compatibility: Products using Micro cable

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега