Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

GUMEKS Типски гумени патосници VOLVO XC60 (2018-) – 221745

шифра 221745
Цена

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Детален опис на производот
Квалитетни гумени патосници за автомобили направени по мерка за VOLVO XC60 (2018-), кои сигурно го штитат подот на вашиот автомобил од нечистотија од чевли. Теписите се изработени од висококвалитетни материјали отпорни на абење и се опремени со нелизгачка завршница на дното.

Гумени патосници VOLVO XC60 (2018-) совршено се лепат на подот на вашиот автомобил. Има подигнат раб околу целиот периметар на сите теписи, што спречува водата и нечистотијата да избегаат во околината. Теписите може лесно да се чистат со вода и вообичаени средства за чистење.

Гумени патосници VOLVO XC60 (2018-)

Количина:
SKU 221745 Категорија

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.