GUMEX Типски гумени патосници – Volkswagen Transporter T5 (2003-2010) – 213630

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

GUMEX Tipski gumeni patosnici – T5 (2003-2010) – 213630

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега