Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Патосници GUMEX за багажник VW Passat B6, B7 sedan/ CC (2005-2014) – 290061

шифра 290061
Цена

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Patosnici GUMEX za bagaznik VW Passat B6, B7 sedan/ CC (2005-2014) – 290061

Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,5 кг

Нема залиха

SKU 290061 Категорија

Нема залиха

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.