Патосници GUMEX за багажник Passat B8 sedan (2014-) – 290165

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Patosnici GUMEX za bagaznik Passat B8 sedan (2014-) – 290165

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,8 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега