Гумени патосници SPECIAL Пасат Б5 (97-04)

1,200.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Опис

Gumeni patosnici SPECIAL Passat B5 (97-04)

Дополнителни информации

Тежина 5 кг
Димензии 10 × 20 × 50 cm

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега