Гумени патосници Gumex – VW UP (2012-) 217804

1,070.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – VW UP (2012-) 217804

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,5 кг

Нема залиха