Гумени патосници Gumex – VW Touran (2003-2010) 213680

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – VW Touran (2003-2010) 213680

Црна боја
Фиксација: да – овална дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг