Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2010-) 218565

2,000.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – VW Touareg (2010-) 218565

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 5 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега