Гумени патосници Gumex – VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 212807

1,730.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex -VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 212807

Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .