Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Гумени патосници Gumex – VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 212807

шифра 212807
Цена

1,730.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex -VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 212807

Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Количина:
SKU 212807 Категорија

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.