Гумени патосници Gumex – VW Golf VII (2012-) 217876

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – VW Golf VII (2012-) 217876

Црна боја
Фиксација: да – оригинал
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,3 кг