Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Гумени патосници Gumex – VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 212804

шифра 212804
Цена

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 212804

Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Количина:
SKU 212804 Категорија

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.