Гумени патосници Gumex – VW Golf IV, Bora, (1997-2002), New Beetle (1998-2002) 211379

1,680.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – VW Golf IV, Bora, (1997-2002), New Beetle (1998-2002) 211379

Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега