Гумени патосници Gumex – Toyota Aygo (2005-2014), (2014-) 214784

1,330.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Aygo (2005-2014), (2014-) 214784

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,3 кг