Гумени патосници Gumex – Toyota Avensis (2003-2008) 214027

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Avensis (2003-2008) 214027

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг