Гумени патосници Gumex – Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг