Гумени патосници Gumex – Suzuki Swift (2005-) 218649

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Suzuki Swift (2005-) 218649

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 4,4 кг