3D Типски патосник за багажник – Skoda Roomster (2006-2015) – 290240

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

3D Tipski patosnik za bagaznik – Skoda Roomster (2006-2015) – 290240

Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,4 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега