Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

3D Типски патосник за багажник – Skoda Kodiaq (2017-) 5 – пер. – 290430

шифра 290430
Цена

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

3D Tipski patosnik za bagaznik – Skoda Kodiaq (2017-) – 290430

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,8 кг

Нема залиха

SKU 290430 Категорија

Нема залиха

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.