Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

3D Типски патосник за багажник – Skoda Karoq (2018-) – 290565

шифра 290565
Цена

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

3D Tipski patosnik za bagaznik – Skoda Karoq (2018-) – 290565

Материјал / образец: TPE
Поправање: да – горниот кат, за погон 4×4
Пакет: 1
Тежина: 1,3 кг

Количина:
SKU 290565 Категорија

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.