Гумени патосници Gumex – Skoda Superb II (2008-2014) 215834

1,730.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Superb II (2008-2014) 215834

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг