Гумени патосници Gumex – Skoda Rapid (2012-) 217884

1,200.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Rapid (2012-) 217884

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,5 кг