Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia II (2008-2013) 214116

1,200.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia II (2008-2013) 214116

Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,8 кг