Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia (1997-2004) 215697

1,330.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia (1997-2004) 215697

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг