Гумени патосници Gumex – Skoda Fabia (2000-2007) 211750

1,200.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Fabia (2000-2007) 211750

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг