Гумени патосници Gumex – Seat Cordoba, Ibiza (2003-2008) 213349

1,330.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Seat Cordoba, Ibiza (2003-2008) 213349

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг