Гумени патосници Gumex – Seat Alhambra (1996-2009) 215357

1,870.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Seat Alhambra (1996-2009) 215357

Црна боја
Фиксација: да – овална дупка
Пакет: комплет од 6 парчиња
Тежина: 7 кг