GUMEX Типски гумени патосници – Renault Clio (2019-) – 222316

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Renault Clio (2019-) – 222316

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг
Големина на пакетот: 650 x 455 x 40 mm

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега