Гумени патосници Gumex – Renault Trafic (2014-) 219452

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Renault Trafic (2014-) 219452

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 4,5 кг