Гумени патосници Gumex – Renault Trafic (2001-2014) 280375

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Renault Trafic (2001-2014) 280375

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 4,5 кг