Гумени патосници Gumex – Renault Scenic (1996-2004) 211810

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Renault Scenic (1996-2004) 211810

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6,3 кг