Гумени патосници Gumex – Renault Kangoo (1997-2007) 211179

1,070.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Renault Kangoo (1997-2007) 211179

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 3,4 кг