Гумени патосници Gumex – Porsche Cayenne (2003-2009) 212747

1,730.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Porsche Cayenne (2003-2009) 212747

Црна боја
Фиксација: да – овална дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг