Гумени патосници Gumex – Peugeot 5008 (2017-) 221315

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 5008 (2017-) 221315
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroën C5 Aircross (2017-)
Opel Grandland X (2017-)
Peugeot 3008 (2017-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Нема залиха

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .