Гумени патосници Gumex – Peugeot 308 (2007-2013) 212774

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 308 (2007-2013) 212774

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг