Гумени патосници Gumex – Opel Zafira C (2011-) 299284

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Opel Zafira C (2011-) 299284

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг