Гумени патосници Gumex – Mazda 2 (2007-) 212784

1,330.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Mazda 2 (12007-) 212784

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,2 кг