Патосници GUMEX за багажник Kia Proceed (2019-) – 290740

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Patosnici GUMEX za bagaznik Kia Proceed (2019-) – 290740

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,7 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .