Гумени патосници Gumex – Kia Sorento (2009-2012) 216394

1,870.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Kia Sorento (2009-2012) 216394

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,4 кг