Гумени патосници Gumex – Kia Rio (2011-) 217298

1,330.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Kia Rio (2011-) 217298

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,9 кг